Catering menedzser

Eindhoven
3,000 - 3,300 p.m. 40 óra alatt
heti 36 óra
MBO
Jelentkezzen itt

Maximális fájlméret: 50 MB.
Maximális fájlméret: 10 MB.

Szociális és elkötelezett munkáltató
Hangulatos kollégák csapata
Jó munkakörülmények
Egy változatos munka

Segítségre van szüksége?

Nem találta meg, amit keresett? Nem probléma, segítünk Önnek tovább.

Erősítse készségeit

Új az iparágban, és bizonytalan a tudását és tapasztalatát illetően? Ne aggódjon, SAAMwerkt! támogatást nyújt az ügyfél telephelyén tartott képzéssel, így Ön magabiztosan és felkészülten kezdheti meg a munkát.

A szervezet
Az eindhoveni régió központi munkaügyi központjaként ez a szervezet fejleszti és közvetíti a munkaerőpiactól távol álló embereket a munkába, a munkába és a munka világába. A támogatott foglalkoztatás különböző formáira összpontosítanak. A foglalkoztatási korlátozással rendelkező, állandó támogatásra szoruló emberektől kezdve a rövid távú útvonalakig, mint a munkába állás kezdetéig.

Mit fogsz tenni?
Mint Catering menedzser A nagyvállalati helyszíneken jelen lévő különböző vendéglátó létesítmények és szolgáltatások hatékony és eredményes biztosítása. A vállalati étteremben. Felelős továbbá az összes vendéglátó létesítmény üzemben tartásáért, beleértve a vállalati, valamint a minőségi és higiéniai előírások betartását. A munkanapok hétfőtől péntekig 6.30-tól 15.30-ig tartanak.

A feladatai közé tartozik:

  • Ön 6, a célcsoporthoz tartozó személyt fog irányítani;
  • A biztonság és a munka légkörének felügyelete a csapaton belül;
  • Az alkalmazottak kapacitásának ütemezése és kiigazítása a nap/hét folyamán (munkaidő-nyilvántartás);
  • Munkavállalói interjúk lefolytatása (előrehaladás/betegség stb.);
  • A problémák/kérdések azonosítása;
  • Több menü minőségének felügyelete;
  • Új alkalmazottak fogadása, felügyelete és bemutatása;
  • Ellenőrzi az eredményeket, és szükség esetén az egység vezetőjével konzultálva intézkedéseket hoz;
  • A szolgáltatások, termékek és munkafolyamatok javítása.

Felismeri magát ebben?

Ön tökéletesen megfelel a következő pozícióra Catering menedzser Ha:

  • Az Ön minimális MBO 4 gondolkodási szintje;
  • Affinitás a célcsoporthoz (a munkaerőpiactól távol álló személyek);
  • A vendéglátóiparban szerzett releváns vezetői munkakörben szerzett munkatapasztalat;
  • Jelentős kommunikációs készséggel rendelkezik, kollegiális és szolgáltatásorientált;
  • Jártas vagy az MS Office programokban (Word, Excel és Outlook).

Mit kínálunk Önnek?

  • Ön havi 3 000 és 3 300 EUR közötti fizetést kap (teljes munkaidőben), valamint 17,05% IKB-támogatást;
  • Egy professzionális, elkötelezett szervezetben, barátságos kollégákból álló csapatban dolgozni;
  • Jó juttatási csomagot kap;
  • Sok hely a saját kezdeményezések, ötletek és felelősségvállalás számára;
  • A munkaidő hétfőtől péntekig 7.30-tól 15.30-ig tart.

Csatlakozik hozzánk egy kávéra?

Izgatottan várja ezt a pozíciót Catering menedzser?

Akkor jelentkezzen még ma, és vegye fel a kapcsolatot Ronald Braken és/vagy Brenda Hendriksszel az alábbi telefonszámokon. Szeretne előbb találkozni további információkért? Szintén remek! Hamarosan találkozunk!

  • SAAMwerkt Personeelsdiensten iroda: 040-72 00 972
  • Ronald Braken: 06-12 67 10 64