Takarítási szakember

Eindhoven
2,100 - 2,400 p.m. 38 órakor.
Építés
38 óra hetente
LBO/ VMBO
Jelentkezzen itt

Maximális fájlméret: 50 MB.
Maximális fájlméret: 10 MB.

Kihívást jelentő és változatos munka
Elkötelezett munkáltató
Hangulatos kollégák csapata
Céges partik és péntek délutáni italok

Segítségre van szüksége?

Nem találta meg, amit keresett? Nem probléma, segítünk Önnek tovább.

Erősítse készségeit

Új az iparágban, és bizonytalan a tudását és tapasztalatát illetően? Ne aggódjon, SAAMwerkt! támogatást nyújt az ügyfél telephelyén tartott képzéssel, így Ön magabiztosan és felkészülten kezdheti meg a munkát.

man recording video blog while unpacking presents

Mit keresünk?

Szeretnél változtatni? Van szemed a részletekre, és mindig jó eredményt akarsz elérni? Csatlakozzon hozzánk a régió legváltozatosabb projektjeiben! Érdekli az ajánlat? Olvasson tovább, hogy többet megtudjon erről az állásajánlatról, amely a következő pozícióra szól Takarítási szakember.

Ügyfelünk egy vezető takarító cég Eindhovenben, amely nagy tapasztalattal rendelkezik a takarítási ágazatban. Tehetséges szakemberekből álló csapatukkal tudják, hogyan kombinálják szakértelmüket innovatív technikákkal és kiváló minőségű anyagokkal, hogy kiváló minőségű eredményeket érjenek el. A kompakt és barátságos csapat minden projektnél a legjobb eredményekre törekszik. Vége a munkahétnek és minden ügyfél elégedett? Akkor a hétvégét együtt vezetjük be a péntek délutáni italok mellett.

Mit fogsz tenni?

Takarítási szakemberként a különböző helyszínek takarításáért és karbantartásáért leszel felelős, hogy biztonságban és rendben tartsd azokat minden érintett számára. Feladataid közé tartozik:

  • Takarítási feladatok ellátása különböző helyszíneken, beleértve az üvegmosást, a padlótisztítást és a házhozszállítást;
  • A tisztítóeszközök és anyagok biztonságos kezelése;
  • Tiszta és rendezett munkakörnyezet biztosítása.

Felismeri magát ebben?

Ön tökéletesen megfelel erre a takarítói pozícióra, ha képes fizikai munkát végezni. Önállóan tudsz dolgozni és felelősséget vállalni az elvégzett feladatokért. Ezenkívül van érzéke a részletekhez, és szeret tiszta környezetben dolgozni. Továbbá:

  • Rendelkezik-e Ön VCA-val, vagy hajlandó-e beszerezni egyet;
  • Előnyt jelent, ha van jogosítványa, de nem követelmény.

Mit kínálunk Önnek

Kihívást jelentő pozíció egy dinamikusan fejlődő takarítócégen belül. Lehetősége lesz arra, hogy érdekes projektekben vegyen részt. Ezen kívül kapni fogsz:

  • Teljes munkaidős állás alapján 2100 és 2400 euró közötti fizetés;
  • Heti 38 órás szerződés;
  • Kihívást jelentő és változatos munka;
  • Legkedvesebb kollégák;
  • Király céges partik és összejövetelek.

Csatlakozik hozzánk egy kávéra?

Izgatottan várja ezt a pozíciót Takarítási szakember?

Akkor jelentkezzen még ma, és vegye fel a kapcsolatot Ronald Braken és/vagy Brenda Hendriksszel az alábbi telefonszámokon. Szeretne előbb találkozni további információkért? Szintén remek! Hamarosan találkozunk!

  • SAAMwerkt Personeelsdiensten iroda: 040-72 00 972
  • Ronald Braken: 06-12 67 10 64- szintén ezen a hétvégén!