Autófestő

Eersel
3,000-3,215 p.m. 40 óránál.
Kormány
heti 36 óra
LBO/ VMBO, MBO
Jelentkezzen itt

Maximális fájlméret: 50 MB.
Maximális fájlméret: 10 MB.

Kellemes, kötetlen munkahelyi légkör
Hangulatos kollégák csapata
Jó nyugdíjrendszer
Szakosodott vállalat

Segítségre van szüksége?

Nem találta meg, amit keresett? Nem probléma, segítünk Önnek tovább.

Erősítse készségeit

Új az iparágban, és bizonytalan a tudását és tapasztalatát illetően? Ne aggódjon, SAAMwerkt! támogatást nyújt az ügyfél telephelyén tartott képzéssel, így Ön magabiztosan és felkészülten kezdheti meg a munkát.

Mit keresünk?

Van érzéke a részletekhez, és élvezi a kihívást, hogy sérült autókat sérülésmentesen és gyönyörű fényezéssel szállítson vissza az ügyfeleknek? Akkor ez az autólakkozói pozíció tökéletesen illik Önhöz!

Ügyfelünk az autókárok javítására és teljes kárrendezésre szakosodott. Minden megbízásukban magas szintű minőségre, ügyfélelégedettségre és hatékony irányításra törekszenek. A kompakt és barátságos csapat minden munka során a legjobb eredményekre törekszik.

Mit fogsz tenni?

Autószóróként a kézügyességeddel biztosítod a sérült járművek tökéletes végeredményét. Felelős leszel a járművek előkészítéséért, festéséért és befejezéséért. Konkrétan a következőkkel leszel elfoglalva:

  • Autók és alkatrészek előkezelése, például csiszolás, tisztítás és maszkolás;
  • Határozza meg a festendő alkatrészek színét;
  • Autók és alkatrészek festése;
  • Festett autók és alkatrészek kicsomagolása;
  • Jelezzen és tájékoztassa a felettesét minden további munkáról;
  • Fenntartja és ellenőrzi a permetezési készletet, például a permetezőszerszámokat, a permetezőfülkét és a szűrők, festékek és csiszolóanyagok készleteit;
  • Házon belüli és műhelyszerszámok karbantartása és tisztítása.

Felismeri magát ebben?

Ön tökéletesen megfelel erre az autószóró pozícióra, ha nagy felelősségtudattal rendelkezik, és motivált a munkára. Ezen kívül:

  • Van MBO munka- és gondolkodási szintje;
  • Lelkes vagy és minőségre törekszel;
  • Képes csapatban és önállóan is dolgozni;
  • Össze tudja kapcsolni a pontokat egy elégedett ügyfél számára.

Mit kínálunk Önnek?

  • Teljes munkaidős állás alapján 2400 és 2900 euró közötti fizetés;
  • Heti 32- 40 órás szerződés;
  • Jó nyugdíjrendszer;
  • Kellemes, kötetlen munkakörnyezet;
  • Barátságos kollégák csapata.

Csatlakozik hozzánk egy kávéra?

Izgatottan várja ezt a pozíciót Autófestő?

Akkor jelentkezzen még ma, és vegye fel a kapcsolatot Ronald Braken és/vagy Brenda Hendriksszel az alábbi telefonszámokon. Szeretne előbb találkozni további információkért? Szintén remek! Hamarosan találkozunk!

  • SAAMwerkt Personeelsdiensten iroda: 040-72 00 972
  • Ronald Braken: 06-12 67 10 64