Adminisztratív asszisztens Gazdasági iroda

Eindhoven
2,184 - 2,613 p.m. 36 óránál.
Kormány
24-32 óra hetente
MBO
Jelentkezzen itt

Maximális fájlméret: 50 MB.
Maximális fájlméret: 10 MB.

Szociális és elkötelezett munkáltató
Hangulatos kollégák csapata
Szakmai környezetben való munkavégzés
Jó munkakörülmények

Segítségre van szüksége?

Nem találta meg, amit keresett? Nem probléma, segítünk Önnek tovább.

Erősítse készségeit

Új az iparágban, és bizonytalan a tudását és tapasztalatát illetően? Ne aggódjon, SAAMwerkt! támogatást nyújt az ügyfél telephelyén tartott képzéssel, így Ön magabiztosan és felkészülten kezdheti meg a munkát.

Mit keresünk?

Az eindhoveni régió központi munkaügyi központjaként ez a szervezet gondoskodik arról, hogy az emberek (újra) készen álljanak a munkaerőpiacra. Fejlesztik az embereket a munka felé, a munka világában és a munka világában. A támogatott foglalkoztatás különböző formáira összpontosítanak. A foglalkoztatási korlátozással rendelkező emberektől kezdve, akiknek állandó támogatásra van szükségük, a rövid távú útvonalakig, mint a munkába állás kezdetéig.

Mit fogsz tenni?

Mint Adminisztratív asszisztens Gazdasági iroda A gazdasági irodai osztályon fogsz dolgozni. Ügyfelünk olyan céltudatos embert keres, aki képes adminisztratív támogatást nyújtani, szolgáltatásorientált és nem fél nekifutni, ha szükséges.

Ön lesz a felelős a következőkért:

  • Adminisztratív munka, például jelentések bevitele;
  • Mobiltelefonok kiadása;
  • Munkahelyi cipők, irodaszerek stb;
  • A jelentések nyomon követése és feldolgozása;
  • A kollégákkal való beszélgetés kérdésekkel;
  • Segíts az események megszervezésében;
  • Bútorraktár társ-üzemeltetés/takarítás.

A különböző rendszerek gyors megértéséhez azonban fontos az adminisztratív háttér és némi tapasztalat.

A pozíció 24-32 órára szól.
A fizetés nem tartalmazza a 17.05% összegű IKB-t.

Felismeri magát ebben?

  • Ön elvégezte a megfelelő MBO 3 tanfolyamot;
  • Több éves adminisztratív munkatapasztalattal rendelkezik;
  • Gyorsan felveszed a dolgokat;
  • Legalább szerdán és pénteken munkanapokon;
  • Jó holland nyelvtudás (szóban és írásban);
  • Tudsz gondosan/pontosan és önállóan dolgozni.

Mit kínálunk Önnek

Jó és elkötelezett munkaadó mind az eindhoveni régió álláskeresői, mind a saját munkavállalói számára.

  • Havonta 2184 és 2613 euró közötti fizetést (teljes munkaidőben) és 17,05% IKB-t kap;
  • Jó juttatási csomagot kap;
  • Egy társaságkedvelő kollégákból álló csapatban fogsz dolgozni;

Csatlakozik hozzánk egy kávéra?

Izgatottan várja ezt a pozíciót Adminisztratív asszisztens Gazdasági iroda?

Akkor jelentkezzen még ma, és vegye fel a kapcsolatot Ronald Braken és/vagy Brenda Hendriksszel az alábbi telefonszámokon. Szeretne előbb találkozni további információkért? Szintén remek! Hamarosan találkozunk!

  • SAAMwerkt Personeelsdiensten iroda: 040-72 00 972
  • Ronald Braken: 06-12 67 10 64